PAKETLER

Tanışma Paketi XL

22%
İndirim
490,00 ₺
385,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

500 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tanışma Paketi XL

Geniş aileler ya da sık sık misafir ağırlayanlar, 1942 yılından beri en lezzetli peynirlerin adresi olan Erdallar Süt’ün XL Tanışma Paketini tercih edebilir. Bu pakette yer alan ürünler, 1 kilogramlık ve 700 gramlık paketlerde satışa sunulur. Pakette yer alan özel lezzetler ile ordövr tabaklarınızı hazırlayabilir ve davet sofralarınıza iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı zamanda paketi, peynir sever dostlarınıza hediye olarak da sunabilirsiniz.

 

XL Tanışma Paketinde Hangi Ürünler Yer Alır?

Sofraların baş tacı peynirlerin farklı çeşitleri, bu tanışma paketinde kendine yer bulur. Sarıbeyler deyince akla ilk gelen lezzetlerin başında gelen Tam Yağlı Mihaliç Kelle peyniri, 1 kilogramlık ambalajıyla paketteki yerini alır. 250 yıl öncesinde Osmanlı’daki Arnavutlar tarafından üretilen bu peynir, geleneksel yöntemler korunarak ve eski lezzeti sürdürülerek Erdallar Süt bünyesinde sizler için hazırlanmaktadır. Pakette bulabileceğiniz bir diğer ürün, Sarıbeyler’in özenle yetiştirilen ineklerinin sütleriyle hazırlanan Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Tulum peyniridir. 700 gramlık paketiyle sunulan bu ürünle tanıştıktan sonra onsuz kahvaltıya oturmanız mümkün olmayabilir. Geleneksel bir tat olan Tam Yağlı Ayvacık peyniri ve Kelle Loru da paketin eşsiz tatlarındandır. Kelle Loru ile böreklerinizi daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda kahvaltıda reçel ve balla yemek için de Kelle Loru ideal bir üründür. Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz peyniri ise klasik tatlardan hoşlananlar için paketteki yerini alır.

 

XL Tanışma Paketinde Yer Alan Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

Tam Yağlı Mihaliç Kelle peyniri ve pakette yer alan diğer ürünlerin her biri kalsiyum açısından zengindir. Bu sayede kemik sağlığınızı koruyabilir; kemik erimesi, romatizma gibi eklem hastalıklarına karşı daha dayanıklı bir yapıya kavuşabilirsiniz. Zengin vitamin içeriğine sahip ürünler, B vitamini içeriği ile de yüksek fayda sağlar. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve kansızlığın giderilmesi gibi farklı faydaları olan peynirler sayesinde tüm ailenize sağlıklı bir şekilde beslenme imkânı sunabilirsiniz. Vakumlu paketlerde gönderilen ürünler açılmadığı sürece tazeliğini uzun süre korur.

 

XL Tanışma Paketinin Fiyatı Ne Kadardır?

En lezzetli peynir çeşitlerinin yer aldığı tanışma paketine cazip bir fiyattan sahip olabilirsiniz. Bu sayede peynir diyarı olan Sarıbeyler’e gelmeden yöreye özgü tatları evinize taşıyabilirsiniz. Siz de hemen siparişinizi verin ve istediğiniz tüm peynir çeşitlerine aynı anda sahip olma şansını kaçırmayın.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap