PAKETLER

Tanışma Paketi

14%
İndirim
370,00 ₺
320,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

750 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tanışma Paketi

Erdallar Süt, size özel olarak oluşturduğu paketleri ile farklı lezzetleri aynı anda denemenizi sağlar. Aynı zamanda Erdallar Süt kalitesiyle tanışmak için de bu paketler iyi bir fırsattır. Standart paketimizde en seçkin ürünlerimizden bazıları yer alır. Yöreye özgü bir lezzet olan Mihaliç peyniri, Beyaz peynir, Lor, Tulum peyniri ve Ayvacık peynirinden oluşan paketi ister kendiniz tüketebilir ister sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz.

Tam Yağlı Mihaliç Kelle Peyniri

Bir Osmanlı mirası olan Tam Yağlı Mihaliç Kelle peyniri, 250 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bursa’nın Karacabey ilçesinin adı o zamanlar Mihaliç’ti. Adını ilçenin o zamanki isminden alan peynirin üretimine, Erdallar Süt tarafından 1942 yılından beri geleneksel yapısı korunarak devam edilmektedir. Sadece inek sütünden ya da koyun-keçi-inek sütü karışımından elde edilen bu lezzete siz de sofralarınızda yer verebilirsiniz.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum peyniri; özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmezidir. Kahvaltıda simit ve çay ikilisinin yanına çok yakışan bu özel tat, en az 300 gün olgunlaştırıldıktan sonra satışa sunulur. Bu sayede daha dayanıklı bir yapıya kavuşur. Pastörize inek sütü, şirden maya ve tuz karışımından üretilen Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum peyniri, 350 gramlık ambalajıyla tanışma paketindeki yerini alır.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peyniri

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peyniri, birçok kişinin kahvaltı yaparken olmazsa olmazları arasındadır. Satın aldığınız beyaz peynirler, her ne kadar aynı isimle satılsa da her markanın ürünü farklı bir tada sahiptir. Yıllardır aradığınız lezzeti bulabileceğiniz tek adres ise Erdallar Süt’tür. En lezzetli sütlerin steril hale getirilmesi, pastörize edilmesi ile üretilen Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peyniri; pakette yer alan, tadı damağınızda kalacak ürünlerin başında gelir.

Tam Yağlı Ayvacık Dilim Peyniri

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinden adını alan ve Balıkesir’de de üretilen Ayvacık peyniri firmamız farkıyla bambaşka bir lezzete sahip olur. Peyniri kızartarak tüketebilir ya da sandviç hazırlarken kullanabilirsiniz. Bu ürün, çocuklarınıza peyniri sevdirmek için de iyi bir seçimdir.

Tam Yağlı Kelle Loru (Kaymak Lor)

Lor deyince aklınıza gelen klasik tatları unutun. Erdallar Süt size kaymak tadında nefis bir Kelle loru üretir. Peynir altı suyundan üretilen bu lezzet ile hamur işleri hazırlayabilir ya da kahvaltı sofranızı şenlendirebilirsiniz.

 

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap