PEYNİRLER

Tam Yağlı Çörek Otlu Mihaliç Kelle Sepet Peyniri 500GR

145,00 ₺
145,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

1200 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tam Yağlı Çörek Otlu Mihaliç Kelle Sepet Peyniri

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan peynirin yüzlerce çeşidi arasından en özel olanlarından biri sizin için Balıkesir Sarıbeyler’de 1942 yılından beri Erdallar Süt kalitesiyle üretilmektedir. Tam Yağlı Çörek Otlu Mihaliç Kelle Sepet peyniri; kendine has aroması ve etkileyici kokusuyla severek tüketebileceğiniz bir türdür. Uzun yıllara dayanan bir geçmişi olan ve Bursa’nın Karacabey (eski adıyla Mihaliç) ilçesinde doğan bu lezzet, günümüzde Balıkesir’de de yaygın bir şekilde üretilmektedir. Mihaliç peyniri adıyla satılan her ürünün aynı lezzeti vermesi; hijyenik ortamlarda, kaliteli sütlerle ve geleneksel yöntemlerle üretilmesine bağlıdır. Erdallar Süt, Mihaliç Çörekotlu Sepet peynirinin damaklarda yer eden geleneksel tadını sizinle buluşturur.

 

Tam Yağlı Çörek Otlu Mihaliç Kelle Sepet Peynirinin Faydaları

Tam Yağlı Mihaliç Kelle Sepet peyniri, bin derde deva çörek otuyla buluştuğunda faydaları katbekat artar. Peynir, içerdiği kalsiyum ve fosfor sayesinde kemik gelişimini destekler. Aynı zamanda sağlıklı dişlere sahip olmak için de yoğun süt içeren bu peyniri tüketebilirsiniz. Özellikle yeterince süt içmeyen çocuklarda, peynir tüketimi desteklenerek kalsiyum ihtiyacı karşılanabilir. Çörek otu ise öksürüğü önleyici, hazmı kolaylaştırıcı, ağrı kesici etkileri ile bilinir. Hücre yenileyici etkisi nedeniyle kanser gibi hastalıklarda takviye gıda olarak kullanılabilir.

 

Tam Yağlı Çörek Otlu Mihaliç Kelle Sepet Peyniri Nasıl Yenir?

Yaz akşamlarında özenle dilimlenmiş karpuzun yanında ya da kahvaltıda sıcacık ekmeğin üzerinde… Bu özel peyniri nasıl ve ne zaman tüketeceğiniz size kalmış. Kahvaltı sofralarında yer vereceğiniz bu yöresel lezzet, güne enerjik bir başlangıç yapmanıza yardımcı olur. Az tuzlu olması nedeniyle belirli bir miktarı aşmamak kaydıyla diyet yapanlar tarafından da tüketilebilir.

 

Tam Yağlı Çörek Otlu Mihaliç Kelle Sepet Peyniri Fiyatı

Mihaliç Kelle peyniri fiyat araştırması yapanlar için en uygun seçenekler, Erdallar Süt tarafından sunulur. Cazip fiyatlardan yararlanarak adet sayısını özgürce belirleyebilir ve bu lezzetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Özel köpük ambalajlara buz aküsü konularak gönderilen ürünlerimiz, Türkiye’nin her noktasına sağlıklı bir şekilde ulaşır.

 

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap