PEYNİRLER

Tam Yağlı Cevizli Mihaliç Kelle Sepet (Ceviz Hanım) 500GR

145,00 ₺
145,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

1200 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tam Yağlı  Cevizli Mihaliç Kelle Sepet Peyniri

Mihaliç Peyniri içindeki tuzdan dolayı dayanıklı ve lezzeti taklit edilemez peynirler kategorisindedir. Gelenekten geleceğe uzanan lezzet mirasıdır.

Tam Yağlı Cevizli Mihaliç Kelle Sepet Peyniri hem tadı hem de iştah açıcı görüntüsüyle sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bir yapıya sahiptir. Her ne kadar peynir, kahvaltıda tüketilen bir besin olarak bilinse de her öğünde bir şekilde kendine yer bulur.  Cevizle harmanlanan peynir kalsiyum açısından zengin olduğu gibi vitamin, mineral ayrıca omega  açısından da oldukça zengin bir besindir.

Tam Yağlı Cevizli Mihaliç Kelle Sepet Peyniri Nasıl Üretilir?

Geleneksel yöntemlerle üretilmeyen Mihaliç Kelle peynirlerinden istenilen lezzeti elde etmek mümkün değildir. Bu nedenle üretim sürecinde, deneyimli ve her aşamada titizce çalışan ustalar görev almalıdır. Süt de istenilen lezzetin elde edilmesinde önemli bir faktördür. Yeterince doğal yollarla beslenmeyen ve sürekli suni yem tüketen ineklerin sütü istenilen tadı vermez. Firmamız, Sarıbeyler’in bereketli topraklarında otlanan ve süt verimi bir hayli yüksek olan ineklerden sağdığı sütleri, pastörize hale getirerek kullanır. Böylece ortaya lezzetine doyulamayan peynirler çıkar.

Üretim sürecine dâhil edilen diğer malzemeler ise şirden mayası ve tuzdur. Yapay bir katkı maddesinin yer almadığı peynirlere cevizin de eklenmesiyle olgunlaşma sürecine geçilir. Bu süreçte kalıplara basılan peynirler, buzhanelerde 2 ya da 3 ay bekletilir. En iyi Mihaliç Kelle peyniri çeşitlerinin üretildiği Erdallar Süt tesisleri gerekli hijyen koşullarına sahiptir.

Tam Yağlı Cevizli Mihaliç Kelle Sepet Peyniri Lezzetli midir?

Mihaliç peyniri satın almak isteyenler için farklı fırsatlar sunan Erdallar Süt, zengin ürün yelpazesiyle her damak tadına hitap eder. Farklı damak tadlarını seven peynir severler için cevizli olan peynirimizin lezzeti ile sofralarınızda eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Bu eşsiz tada evet diyorsanız hemen siparişinizi verin ve ailecek özel bu tada “merhaba” deyin.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap