PEYNİRLER

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Tulum Peyniri 350GR

10%
İndirim
85,00 ₺
77,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

750 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Tulum Peyniri 

Peynir, Türk kahvaltı geleneğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Yüzlerce peynir çeşidinin üretildiği bu topraklarda peynir severler farklı çeşitler ile sofralarını zenginleştirmek ister. En çok tercih edilen çeşitlerden biri de Koyun Tulumudur. Koyun ve inek sütünün karıştırılmasıyla elde edilen bu lezzetin sırrı, Sarıbeyler`in doğal ortamlarında yetiştirilen hayvanlardan elde edilen süt ve geleneksel üretim yöntemlerindedir.

Tulum peyniri adı altında satılan her ürün, sizin hayalinizdeki lezzete ve kıvama sahip değildir. Üstelik aldığınız ürün gerekli hijyen şartlarına sadık kalınarak üretilmediyse oldukça kötü bir tatla da karşılaşabilirsiniz. Böyle sorunlar yaşamamak için doğallığın ve kaliteli üretimin 80 yıldır değişmeyen adresi Erdallar Süt’ü tercih etmelisiniz.

 

En İyi Tulum Peyniri Nerede Bulunur?

En İyi Tulum Peynirini sattığını iddia eden çok sayıda online alışveriş sitesi olsa da doğru firmayı tercih etmek için detaylı bir inceleme yapmakta fayda var. Firmamızın köklü geçmişi; kuşaktan kuşağa aktarılan bilgi birikimi ve tecrübesi ile üretimlerini gerçekleştirmesi sayesinde can sıkıcı sürprizlerle karşılaşmadan Koyun Tulum peyniri lezzetinin keyfini ailenizle beraber doyasıya çıkarabilirsiniz. Erdallar Süt 1942’den bu yana hijyenik tesislerde ürettiği ürünlerini soğuk zincir kurallarına uyarak özel ambalajlarda size ulaştırır.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Tulum Peyniri Nasıl Saklanır?

Koyun Tulum peyniri, buzdolabında kendi poşetinde ya da saklama kabında muhafaza edilmesi gereken bir üründür. Derin dondurucuda saklamak için uygun değildir. Oda sıcaklığında bekletildiğinde ise kolay bir şekilde bozulur. Bu nedenle sadece tüketeceğiniz kadar olan miktarı sofranıza koymalı ve geri kalanını saklama kabından çıkarmamalısınız.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Tulum Peyniri Nasıl Tüketilir?

Yanına doğranan domates ve salatalık ile çok güzel giden tulum peyniri, ekmek ya da simit arasında da harikalar yaratır. Her damak tadına uymasa da bize sorarsanız börekler içerisine konularak da son derece özel tatlar meydana getirir. Tabii karpuz, ekmek ve peynir dostluğunu da görmezden gelmek olmaz. Karar sizin. Kendi tercihinize göre Koyun Tulum peynirini farklı yiyeceklerle beraber tüketebilirsiniz.

 

Koyun Tulum Peyniri Fiyatları

Koyun Tulum peyniri fiyatları noktasında en cazip seçenekleri kaliteden taviz vermeden sunan firmamız, ürün çeşitliliği ile de sofralarınızı şenlendirir. Tadıyla damaklarda iz bırakan Koyun Tulum peynirinin yanı sıra yöremize özel farklı lezzetleri de satın alarak peynir alternatiflerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap