PEYNİRLER

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Beyaz Peyniri 350GR

10%
İndirim
77,00 ₺
70,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

750 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Beyaz Peyniri

Tam Yağlı Koyun peyniri, kendine has yapıda olan özel bir üründür. Farklı tadı, kokusu ve diğer özellikleri koyun sütü müdavimleri için ayrı bir çekicilik taşır. Sevmeyeni de azımsanmayacak kadar çok olan koyun peynirine siz de önyargılı yaklaşanlardansanız, henüz Erdallar Süt farkıyla üretilen bu ürünü denememişsiniz demektir. Seksen yıllık bir gelenekle, işinin ehli ustalar tarafından üretilen Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun peyniri, bugüne kadar karşılaşmadığınız ve karşılaşınca hayran kalacağınız bir aromaya sahiptir. Bu aroma, koyun peyniri yememek konusunda en dirayetli olanları bile cezbedecek kadar özeldir.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Beyaz Peyniri Özellikleri

Bir peynirden herkesin beklentisi farklıdır. Kimileri yumuşak yapılı ve sürülebilir kıvamda olan peynirlerden daha fazla hoşlanırken kimi sert yapıda olan peynirleri damak tadına uygun bulur. Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Beyaz peyniri ise orta sertliği ve yağlı kıvamıyla görenlerin iştahını açan bir yapıdadır. Buzdolabında hava almayacak kaplarda saklandığı sürece tazeliğini uzun süre korumaya devam eder

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Beyaz Peyniri Nasıl Tüketilir?

Ağzınızda hoş bir tat bırakan bu peyniri ekmek arasında ya da tek başına afiyetle tüketebilirsiniz. Yağlı Koyun peyniri, yanına kuru meyveler konularak servis edilebilir. Aynı zamanda karpuzun yanında da çok iyi gider. Tüketim şeklinde bireysel tercihler etkilidir. Farklı bir tost yapmak, böreklere lezzet katmak ya da makarnalara sos olarak da koyun peyniri kullanabilirsiniz. Dilerseniz yeni tarifler keşfedin ve koyun peynirini farklı yemeklerle buluşturun.

 

Olgunlaştırılmış Tam Yağlı Koyun Peyniri Fiyatı

Olgunlaştırılmış Tam Yağlı Koyun peynirinde uygun fiyat ve kaliteyi buluşturan Erdallar Süt ile sağlıklı ürünleri sofralarınıza taşımanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Vitamin ve mineral yönüyle zengin olan bu peynir ile sağlıklı bir beslenme planı oluşturabilirsiniz. Diyet yapanlar ise sınırlı şekilde öğünlerine koyun peyniri lezzetini dâhil edebilir. Sarıbeyler’in bereketli topraklarında doğal bir şekilde üretilen bu ürünü satın almak için acele edin. Hemen ürünü satın alarak, siparişinizin size ulaşmasını sabırsızlıkla beklemeye başlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap