PEYNİRLER

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri 350GR

10%
İndirim
82,00 ₺
74,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

750 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri, eşsiz bir lezzetle buluşmak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Tulum peyniri, tenekelere basılarak en az 300 günlük bir olgunlaştırma sürecinin sonunda tüketime hazır hale getirilir. Özellikle simidin yanına çok yakışan bu lezzet; ara öğünlerde ekmek arasında, akşam yemeklerinde başlangıç olarak tüketilebilir. Peynirden aldığınız her lokmada, 80 yıllık bir kuruluş olan Erdallar Süt kalitesini ve farkını hissedebilirsiniz.

Sarıbeyler`in topraklarında yetişen otlarla beslenen ineklerin lezzetli sütleri, peynire dönüşme yolculuğundan önce detaylı kontrollerden geçirilir. Pastörize edilme işlemlerinin tamamlanması ile peynir üretimine başlanır. Çok detaylı aşamaların sonunda olgunlaştırma safhasına gelindiğinde, tamamlanması gereken süre en az 300 gündür. Bu sürenin sonunda Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri afiyetle yemeniz için hazır hale gelir.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri Faydalı Mı?

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri faydaları oldukça fazladır:

  • B vitamini yönüyle zengindir. B vitamini kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkı sağlayarak kansızlık problemi yaşayanlara destek olur.
  • Kalsiyum açısından zengin olması kemiklerin güçlendirilmesi açısından faydalıdır.
  • Sindirimi kolaylaştırıcı etkisi, kabızlık probleminin giderilmesi noktasında fayda sağlar.

Tüm bu faydaların yanı sıra sağlıklı bir şekilde üretildiğinden emin olduğunuz bir Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri tüketerek, hastalık endişelerini geride bırakabilirsiniz.

 

İyi Tulum Peyniri Nasıl Anlaşılır?

Süt ve süt ürünleri çabuk bozulan yapıları nedeniyle tercih sürecinde titiz olmayı gerektirir. Doğru koşullarda üretilmeyen süt ve süt ürünleri, birçok hastalığa yol açabilir. Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri kaliteli yapıda olup olmadığını anlamak için bazı ipuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Ürünün olgunlaştırılmış yapısı, çabuk bozulmasını engeller ve sağlıklı bir şekilde tüketimine imkân verir. İçinde pembeleşme olan ve dış kısmında kirli bir görüntü meydana gelen ürünler tüketilmemelidir. Bu noktada oluşan kokudan da gayet net bir şekilde peynirin bozulduğu anlaşılır.

Erdallar Süt’ün kokusuyla, tadıyla ve dış görüntüsüyle cezbedici özelliklere sahip olan Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Tulum Peyniri; bozulmadan, en sağlıklı haliyle size ulaşır. Köpük ambalajlarda ve soğutucularla gönderilen ürünler, elinize ulaşana kadar herhangi bir zarara uğramaz. Doğal yapıda olan ve geleneksel yöntemlerle üretilen bu peyniri afiyetle yemek için hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap