PEYNİRLER

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peyniri 350GR

10%
İndirim
72,00 ₺
65,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

750 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peyniri

Kahvaltılarda en çok tercih edilen yiyeceklerin başında gelen beyaz peynir, çok fazla çeşitliğe sahip olan bir yiyecektir. Beyaz Yağlı İnek peynirinde kullanılan süt, hazırlanış şekli, tuz miktarı vb. detaylar her üretim tesisinde farklı bir tat ortaya çıkmasına sebep olur. Bazı markalara ait ürünler, aşırı yumuşak adeta yağ gibi sürülebilir yapıdadır. Bazıları ise sert yapısıyla dilim dilim kesilerek servis edilebilir. 1942 yılından beri en iyi peynirleri üreten Erdallar Süt; gurmelerin bile hayran kalacağı, kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz bir tatla sizi buluşturur.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peynirinde Aradığınız Lezzet

Olgunlaştırılmış İnek peynirinde tüm alternatifleri denedikten sonra damağınıza layık bir tatla buluşma fırsatınız olmadıysa hemen Erdallar Süt’ten siparişinizi verebilirsiniz. Hijyenik ortam koşullarında ve deneyimli ustalar tarafından hazırlanan peynirler, sadece kahvaltı tabaklarında değil farklı öğünlerde de yer vermek isteyeceğiniz bir tada sahip. Taptaze inek sütlerinin çeşitli kontrollerden geçirilmesi ve pastörize edilmesi ile hazırlanan ürünler, sağlığınız için zararlı olabilecek hiçbir bileşen içermez. Şirden maya ve tuz ile üretilen peynirler, 270 günlük olgunlaşma sürecinin sonunda yenilebilecek ve afiyetle tüketilebilecek bir hale gelir. Olgunlaştırılmış İnek peynirinin kendine özgü tadı, çocuklara peyniri sevdirmek için iyi bir fırsattır.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Beyaz Peynirinde Erdallar Süt Farkı

Sütten elde edilen gıdaları satın alırken oldukça titiz davranmak gerekir. Brusella, salmonella gibi bakteriler uygun koşullarda üretilmeyen sütlerden insanların vücutlarına ulaşır. Çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına yol açan bu bakterilerin yok edilmesi için sütün gerekli denetimlerden geçirildikten sonra peynir üretimine dâhil edilmesi ve üretim sürecinde kullanılan her ekipmanın yeterli hijyene sahip olması gerekir. Erdallar Süt, köklü bir kuruluş olmasının getirdiği özveri ve bilinçle insan sağlığını her zaman birinci plana alarak üretimlerini gerçekleştirir.

 

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış İnek Peyniri Fiyatları

Yağlı İnek peynirinde en avantajlı fiyatları sunan Erdallar Süt sayesinde uzun süre yetecek miktarda ürün satın alabilirsiniz. Kaliteli yapıda olan peynirleri tüm aile gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Ürünler, yapısını koruması için buz aküleri içeren kutularda adresinize gönderilir. Size düşen bu lezzetin keyfini çıkarmak ve peyniriniz tükendiğinde tekrar sipariş vermektir.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap