PAKETLER

Gurme Paketi

13%
İndirim
500,00 ₺
435,00 ₺

Salı Günleri Kargoda

750 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Gurme Paketi

Sadece gerçek gurmelerin anlayacağı lezzetleri buluşturan gurme paketi ile her yerde bulamayacağınız, son derece özel tatlar taşıyan peynirlere sahip olabilirsiniz. 1942 yılından beri peynir üretim yapan Erdallar Süt farkıyla üretilen ürünler, geleneksel yöntemlerle ve hijyenik koşullarda en lezzetli yapısına kavuşur. Peki, bu pakette hangi ürünler var? Öncelikle pakette, koyun ve keçi sütlerinin inek sütüyle karıştırılmasıyla üretilen ürünlerin yer aldığını söylemekte fayda var. Koyun sütünün son yıllarda azalması ve güç ulaşılabilir hale gelmesi, inek sütü ile karıştırılarak peynir üretiminde kullanılmasını zaruri hale getirmiştir. Aynı durum keçi sütü için de geçerlidir. Keçi sütü de genellikle inek sütü ile karıştırılarak kullanılır. Ürünlerde sütün yanı sıra şirden maya ve tuz kullanılır. Bunların dışında herhangi bir katkı maddesinin yer almadığı peynirleri ailecek afiyetle tüketebilirsiniz.

 

Gurme Paketinde Yer Alan Ürünler Nelerdir?

Koyun sütünün kendine özgü lezzeti ile harmanlanan Mihaliç Kelle Peynirinin orijinal tadını merak edenler, mutlaka Tam Yağlı Koyun Mihaliç Kelle Peynirini denemelidir. Bu peynirin olgunlaştırma süresi 2 yıldır. İki yıl sonunda tam kıvamına ve lezzetine ulaşır. Koyun Tulum Peyniri ise tenekelere basılarak üretilen ve 300 günlük olgunlaşma süresi olan bir üründür. Simit-çay eşliğinde ya da böreklerin içerisinde tüketilebilir.

Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Beyaz Koyun Peyniri, alışılan beyaz peynir tadına alternatif bir lezzet arayanlar içindir. Zengin besin değerlerine sahip koyun sütüyle zenginleştirilen bu peynir ile kahvaltı yapmak için sabırsızlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Yıllanmış Mihaliç Kelle Peyniri, sert ve tuzlu yapısıyla dikkat çeker. Bu üründe olgunlaştırma süresi 2 yıldır. 2 yıl sonunda ortaya tadına doyamayacağınız bir lezzet çıkar.

 

Gurme Paketi Fiyatları

350 ve 500 gramlık ambalajlarda satışa sunulan ürünlerden oluşan pakete, uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz paketler uzun süreli peynir ihtiyacınızı karşılaması yönüyle avantajlıdır. Aynı zamanda kahvaltıda çeşitlilik isteyenler de çok sayıda ürüne sahip olabilecekleri gurme paketleri tercih ederek sunumlarını zenginleştirebilir. Siz de hemen bu zengin paketi satın alarak mutfağınızda gurme lezzetlere yer verebilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve Erdallar Süt kalitesiyle bir an önce tanışın.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap