PAKETLER

Gurme Paketi XL

22%
İndirim
710,00 ₺
560,00 ₺

Ücretsiz Kargo Salı Günleri Kargoda

Adet
Ödeme Yöntemleri:

Gurme Paketi XL

Gurmeleri aratmayan bir damak tadına sahipseniz, en özel lezzetlerle buluşmak için fırsat kollamalı ve bu lezzetleri günlük beslenme düzeninize dâhil etmelisiniz. Türk kahvaltısı denilince akla ilk gelen lezzetlerden olan peynirin standart çeşitlerinin dışına çıkmak için Erdallar Süt’ün Gurme XL paketini tercih edebilirsiniz. Pakette yer alan Tam Yağlı Olgunlaştırılmış Koyun Mihaliç Kelle Peyniri gibi özel lezzetler, damaklarınızın yeni bir tat keşfetmesini sağlar. Böylece bundan sonrası için vazgeçilmeziniz olacak ürünlerle tanışarak kahvaltı keyfini başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

 

XL Gurme Paketi Hangi Ürünleri İçerir?

Pakette koyun ya da keçi sütüyle üretilen peynirler yer alır. Bu peynirlerin üretiminde belirli bir miktar inek sütü de kullanılır. Örneğin; 1 kilogramlık Tam Yağlı Mihaliç Kelle Peynirinde toplamda 12 litre süt kullanılmaktadır. Peynirlerde süt haricinde kullanılan diğer malzemeler ise şirden maya ve tuzdur.

Sert peynirlerden hoşlananlar, Yıllanmış Mihaliç kelle peynirini tercih edebilir. Keçi sütünün faydalarını duyduysanız ve bu faydalara kayıtsız kalmak istemiyorsanız, Keçi Mihaliç Kelle Peyniri sizin için paketteki yerini alır. Bu pakette tadına bakmak için sabırsızlanacağınız daha pek çok alternatif var. Koyun sütünün özgün lezzetiyle harmanlanan Beyaz Peyniri ve Tulum Peynirini de Gurme XL paketinde bulabilirsiniz.

 

XL Gurme Paketinde Yer Alan Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

Kalsiyum ve protein yönünden zengin bir şekilde beslenmek için peyniri sofranızdan eksik etmemelisiniz. Bir kilogram ve 700 gramlık ambalajlarıyla satışa sunulan ürünleri, uzun süre afiyetle tüketebilirsiniz. Menopoz döneminde ya da yaşlılık sürecinde kemik erimesi problemi yaşayanlar, peynir tüketimini artırarak bu sorunun önlenmesi için gerekli katkıyı elde edebilir. Sporla uğraşanlar da artan protein ihtiyacını, Gurme XL paketinde yer alan özel lezzetlerle giderebilir.

 

XL Gurme Paketinin Fiyatı Ne Kadardır?

Koyun tulum peyniri ve birbirinden özel lezzetleri buluşturan bu pakete sahip olmak, son derece kolaydır. Sarıbeyler’in bereketli topraklarında, 1942 yılından bu yana Erdallar Süt kalitesiyle üretilen ürünlere sahip olarak, başka yerde bulamayacağınız lezzetleri mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından yararlanmak için acele edin ve hemen istediğiniz sayıda Gurme XL paketi siparişi verin.

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap